CMF604R6400FLEB Vishay /Dale
  • More about CMF604R6400FLEB Vishay /Dale
    CMF604R6400FLEB Vishay /Dale
    CMF604R6400FLEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604R6400FLEB is described as RES 4.64 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 2"L X 1.5"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE