CMF604R3200FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF604R3200FKR6 Vishay /Dale
    CMF604R3200FKR6 Vishay /Dale
    CMF604R3200FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604R3200FKR6 is described as RES 4.32 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.