CMF604K9900BERE Vishay /Dale
  • More about CMF604K9900BERE Vishay /Dale
    CMF604K9900BERE Vishay /Dale
    CMF604K9900BERE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604K9900BERE is described as RES 4.99K OHM 1W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.