CMF604K8700FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF604K8700FKBF Vishay /Dale
    CMF604K8700FKBF Vishay /Dale
    CMF604K8700FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604K8700FKBF is described as RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.