CMF604K2200FKEB70 Vishay /Dale
  • More about CMF604K2200FKEB70 Vishay /Dale
    CMF604K2200FKEB70 Vishay /Dale
    CMF604K2200FKEB70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604K2200FKEB70 is described as RES 4.22K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.