CMF6049K900FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF6049K900FKEB Vishay /Dale
    CMF6049K900FKEB Vishay /Dale
    CMF6049K900FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6049K900FKEB is described as RES 49.9K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH