CMF6048K700FKEA70 Vishay /Dale
  • More about CMF6048K700FKEA70 Vishay /Dale
    CMF6048K700FKEA70 Vishay /Dale
    CMF6048K700FKEA70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6048K700FKEA70 is described as RES 48.7K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE