CMF603K0100FHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF603K0100FHR6 Vishay /Dale
    CMF603K0100FHR6 Vishay /Dale
    CMF603K0100FHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF603K0100FHR6 is described as RES 3.01K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F