CMF6039K200FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF6039K200FKEB Vishay /Dale
    CMF6039K200FKEB Vishay /Dale
    CMF6039K200FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6039K200FKEB is described as RES 39.2K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB