CMF60392R00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF60392R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60392R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60392R00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60392R00FKEB is described as RES 392 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH