CMF60392R00FHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF60392R00FHR6 Vishay /Dale
    CMF60392R00FHR6 Vishay /Dale
    CMF60392R00FHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60392R00FHR6 is described as RES 392 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM