CMF60392K00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF60392K00FKEB Vishay /Dale
    CMF60392K00FKEB Vishay /Dale
    CMF60392K00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60392K00FKEB is described as RES 392K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.