CMF6038K000FKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF6038K000FKR6 Vishay /Dale
    CMF6038K000FKR6 Vishay /Dale
    CMF6038K000FKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6038K000FKR6 is described as RES 38K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F