CMF60362K00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF60362K00FKEB Vishay /Dale
    CMF60362K00FKEB Vishay /Dale
    CMF60362K00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60362K00FKEB is described as RES 362K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.