CMF60347R00FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF60347R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60347R00FKEB Vishay /Dale
    CMF60347R00FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60347R00FKEB is described as RES 347 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V