CMF6030R100FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF6030R100FKEB Vishay /Dale
    CMF6030R100FKEB Vishay /Dale
    CMF6030R100FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6030R100FKEB is described as RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V