CMF602M7400FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF602M7400FKBF Vishay /Dale
    CMF602M7400FKBF Vishay /Dale
    CMF602M7400FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF602M7400FKBF is described as RES 2.74M OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH