CMF602M0500FKBF Vishay /Dale
  • More about CMF602M0500FKBF Vishay /Dale
    CMF602M0500FKBF Vishay /Dale
    CMF602M0500FKBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF602M0500FKBF is described as RES 2.05M OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED