CMF60270R00FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF60270R00FKEA Vishay /Dale
    CMF60270R00FKEA Vishay /Dale
    CMF60270R00FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60270R00FKEA is described as RES 270 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V