CMF60270R00FHEB Vishay /Dale
  • More about CMF60270R00FHEB Vishay /Dale
    CMF60270R00FHEB Vishay /Dale
    CMF60270R00FHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60270R00FHEB is described as RES 270 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"