CMF6022K100CERE Vishay /Dale
  • More about CMF6022K100CERE Vishay /Dale
    CMF6022K100CERE Vishay /Dale
    CMF6022K100CERE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6022K100CERE is described as RES 22.1K OHM 1W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.