CMF601R4000JLBF Vishay /Dale
  • More about CMF601R4000JLBF Vishay /Dale
    CMF601R4000JLBF Vishay /Dale
    CMF601R4000JLBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601R4000JLBF is described as RES 1.4 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK