CMF601R2100FLBF Vishay /Dale
  • More about CMF601R2100FLBF Vishay /Dale
    CMF601R2100FLBF Vishay /Dale
    CMF601R2100FLBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601R2100FLBF is described as RES 1.21 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V