CMF601R0000JKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF601R0000JKR6 Vishay /Dale
    CMF601R0000JKR6 Vishay /Dale
    CMF601R0000JKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601R0000JKR6 is described as RES 1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.