CMF601K5400BHR6 Vishay /Dale
  • More about CMF601K5400BHR6 Vishay /Dale
    CMF601K5400BHR6 Vishay /Dale
    CMF601K5400BHR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601K5400BHR6 is described as RES 1.54K OHM 1W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"