CMF601K4000FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF601K4000FKEA Vishay /Dale
    CMF601K4000FKEA Vishay /Dale
    CMF601K4000FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601K4000FKEA is described as RES 1.4K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.