CMF601K3000FHRE Vishay /Dale
  • More about CMF601K3000FHRE Vishay /Dale
    CMF601K3000FHRE Vishay /Dale
    CMF601K3000FHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601K3000FHRE is described as RES 1.3K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK