CMF601K0200FKRE Vishay /Dale
  • More about CMF601K0200FKRE Vishay /Dale
    CMF601K0200FKRE Vishay /Dale
    CMF601K0200FKRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF601K0200FKRE is described as RES 1.02K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"