CMF6018K200CEEA Vishay /Dale
  • More about CMF6018K200CEEA Vishay /Dale
    CMF6018K200CEEA Vishay /Dale
    CMF6018K200CEEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6018K200CEEA is described as RES 18.2K OHM 1W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.