CMF6018K000FKEA Vishay /Dale
  • More about CMF6018K000FKEA Vishay /Dale
    CMF6018K000FKEA Vishay /Dale
    CMF6018K000FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6018K000FKEA is described as RES 18K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH