CMF6016K900FHRE Vishay /Dale
  • More about CMF6016K900FHRE Vishay /Dale
    CMF6016K900FHRE Vishay /Dale
    CMF6016K900FHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6016K900FHRE is described as RES 16.9K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.