CMF60140R00FEEB Vishay /Dale
  • More about CMF60140R00FEEB Vishay /Dale
    CMF60140R00FEEB Vishay /Dale
    CMF60140R00FEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60140R00FEEB is described as RES 140 OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE