CMF60140K00FHEA Vishay /Dale
  • More about CMF60140K00FHEA Vishay /Dale
    CMF60140K00FHEA Vishay /Dale
    CMF60140K00FHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF60140K00FHEA is described as RES 140K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK