CMF6013K000FEEB Vishay /Dale
  • More about CMF6013K000FEEB Vishay /Dale
    CMF6013K000FEEB Vishay /Dale
    CMF6013K000FEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6013K000FEEB is described as RES 13K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM