CMF6011K300FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF6011K300FKEB Vishay /Dale
    CMF6011K300FKEB Vishay /Dale
    CMF6011K300FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6011K300FKEB is described as RES 11.3K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.