CMF6010K000FERE Vishay /Dale
  • More about CMF6010K000FERE Vishay /Dale
    CMF6010K000FERE Vishay /Dale
    CMF6010K000FERE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF6010K000FERE is described as RES 10K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK