CMF558R4500FKEB Vishay /Dale
  • More about CMF558R4500FKEB Vishay /Dale
    CMF558R4500FKEB Vishay /Dale
    CMF558R4500FKEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF558R4500FKEB is described as RES 8.45 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"