CMF558K2500FEEB Vishay /Dale
  • More about CMF558K2500FEEB Vishay /Dale
    CMF558K2500FEEB Vishay /Dale
    CMF558K2500FEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF558K2500FEEB is described as RES 8.25K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"