CMF5576R800DHRE Vishay /Dale
  • More about CMF5576R800DHRE Vishay /Dale
    CMF5576R800DHRE Vishay /Dale
    CMF5576R800DHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5576R800DHRE is described as RES 76.8 OHM 1/2W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"