CMF5575K000DHEA Vishay /Dale
  • More about CMF5575K000DHEA Vishay /Dale
    CMF5575K000DHEA Vishay /Dale
    CMF5575K000DHEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5575K000DHEA is described as RES 75K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE