CMF5573K200BERE70 Vishay /Dale
  • More about CMF5573K200BERE70 Vishay /Dale
    CMF5573K200BERE70 Vishay /Dale
    CMF5573K200BERE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5573K200BERE70 is described as RES 73.2K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"