CMF5571K500DHRE Vishay /Dale
  • More about CMF5571K500DHRE Vishay /Dale
    CMF5571K500DHRE Vishay /Dale
    CMF5571K500DHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5571K500DHRE is described as RES 71.5K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS