CMF5569K800FKR670 Vishay /Dale
  • More about CMF5569K800FKR670 Vishay /Dale
    CMF5569K800FKR670 Vishay /Dale
    CMF5569K800FKR670 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5569K800FKR670 is described as RES 69.8K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM