CMF55619R00FEEB Vishay /Dale
  • More about CMF55619R00FEEB Vishay /Dale
    CMF55619R00FEEB Vishay /Dale
    CMF55619R00FEEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55619R00FEEB is described as RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH