CMF55604K00FKR670 Vishay /Dale
  • More about CMF55604K00FKR670 Vishay /Dale
    CMF55604K00FKR670 Vishay /Dale
    CMF55604K00FKR670 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55604K00FKR670 is described as RES 604K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"