CMF555K3000BEEK Vishay /Dale
  • More about CMF555K3000BEEK Vishay /Dale
    CMF555K3000BEEK Vishay /Dale
    CMF555K3000BEEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF555K3000BEEK is described as RES 5.3K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE