CMF55523R00DHRE Vishay /Dale
  • More about CMF55523R00DHRE Vishay /Dale
    CMF55523R00DHRE Vishay /Dale
    CMF55523R00DHRE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF55523R00DHRE is described as RES 523 OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM