CMF5551R000JKR6 Vishay /Dale
  • More about CMF5551R000JKR6 Vishay /Dale
    CMF5551R000JKR6 Vishay /Dale
    CMF5551R000JKR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5551R000JKR6 is described as RES 51 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM