CMF5550R000DHEK Vishay /Dale
  • More about CMF5550R000DHEK Vishay /Dale
    CMF5550R000DHEK Vishay /Dale
    CMF5550R000DHEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5550R000DHEK is described as RES 50 OHM 1/2W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V