CMF554R6400FKEK Vishay /Dale
  • More about CMF554R6400FKEK Vishay /Dale
    CMF554R6400FKEK Vishay /Dale
    CMF554R6400FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF554R6400FKEK is described as RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA